Eelmisel neljapäeval tuli tahtmine 1990-te alguses nähtud kraabitava lotopileti reklaamis esinenud Guido Kanguri kombel tänaval õhku hüpata ja karjuda “SADA TUHAT!!!”. Sest siis see lõpuks juhtus – minu aktsiaportfelli väärtus saavutas 100 000 krooni taseme. Üldse mitte euro, vaid krooni, aga kahe aasta ja ühe kuu jooksul investeerides selline tase saavutada on minu jaoks ka väga hea (lausa uskumatu) tulemus.

Nädala 7 reedeks oli minu portfell kasvanud kokku 99,44% ja seega on investeeringute kahekordistamise eesmärk juba kiviviske kaugusel. Seitsmes nädal ise oli ka ilus – portfelli kasv 3,32%, millest enim kosus taaskord Baltika (+9,47%), kuid ka Olympic‘i aktsiahind liikus kenasti ülespoole (+4,27%). Ainsaks langejaks osutus Ekspress Grupi aktsia (-1,04%).

Tegelikult ma ei suuda uskuda, et Baltika aktsiahinna selline järjest kestev tõus on loogiline. Seda enam, et jälgitavates foorumites ei suudeta mõista sedagi, miks ta üldse tõusma pidi, sest midagi imetabaselt positiivset pole vahepeal arvatavasti juhtunud. Seega ootan oma portfellile alanud nädalalt kerget salenemiskuuri. Kuid eks turg on alati targem ja saame näha, kuhu tuuled pöörduvad.