Sulgemispaelaga prügikotid

Normaalsete sidumispaeltega prügikott

Mõned head aastat tagasi ilmusid poelettidele müügile uuenduslikud – sulgemispaeltega prügikotid. Need on väga mugavad kasutada võrreldes ilma paelata prügikottidega. Saad prügikoti rohkem täis panna, saad seda mugavamalt tõsta ning esteetiliselt sulgeda.

Nüüd on “inseneridest” soss-sepad aga suutnud juurutada säästuversiooni sellest suurepärasest innovatsioonist. Sidumispaelad ei tee prügikotile servas enam täit tiiru peale, vaid lõpevad kusagil poole peale ära. Nii on ilmselt andnud kokku hoida mõnikümmend sentimeetrit seda kilepaela.

Tulemuseks on see, et niikui paeltest sikutama hakata, rebenevad need koti küljest lihtsalt ära. Tõmbejõud millega paelad küljest rebenevad polnud igatahes isegi piisav selleks, et kinni tõmmata paberiga täidetud prügikotti. Raskemal prügikotil, kus olmeprügi sees oli, tulid sangad kohe küljest.

Soss-seppade sitanikerdis

Soss-seppade versioon säästuinnovatsioonist on näha alumisel pildil. Väga kahju on mul sellest, et mul pole alles seda silti, mis toote peal oli. Igal juhul kontrollin ma järgmine kord prügikotte ostes, et nad poleks mustad, roheliste sangadega kotid. Neid ma ei riski osta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga