Ma ei ole sündinud 1878. aastal kingsepa peres. Õnneks sündisin sajand hiljem ehk 24. mail 1979 Tartus, käisin Katseremonditehase lasteiaias, lõpetasin 1997. aastal Tartu 16. Keskkooli ehk Kivilinna Gümnaasiumi ja 2001. aastal Tartu Ülikooli majandusteaduskonna.

Oman tänaseks üle kümne aasta kogemusi ettevõtete juhtimissüsteemide ja juhtimistarkvara arendajana. Olen arendanud nii olemasolevaid juhtimissüsteeme tootmisettevõtetes kui käivitanud neid täiesti nullist. Enne ettevõtlusele pühendumist töötasin Promens AS-is, kus juurutasin nii ISO 9001ISO 14001 kui ISO TS 16949 standarditele vastava juhtimissüsteemi.

Promensis algas ka minu juhtimistarkvara arendamise teekond ja täna pakub mu ettevõte, TJ Süsteemiarendus OÜ võibolla parimat survevaluettevõtetele mõeldud tootmise planeerimise, raporteerimise ja analüüsitarkvara nimega Petkafy, mida kasutavad Eestis näiteks Promens ja Talent Plastics tehased.

Rahakool ja finantsteemadel kirjutamine ning oma pere rahaasjade kontrolli all hoidmine on üks minu mitmetest hobidest, mille hulka kuuluvad lisaks ka autod ja vanatehnika. Kuna mind huvitavad teemad on väga erinevad, siis leiab mu kirjutisi erinevatest blogidest, kuid tõenäoliselt suurima mahuga nende seas on just see, mida oled praegu külastama sattunud.