Mitte midagi huvitavat või erutavat. Kerge mõnujõnks käis läbi nädala 38 neljapäeval, kui aktsiahinnad minu portfellis 2,1% langust tegid, kuid nädal lõppes ikkagi vaid 0,85% miinuses ja seega on muutused portfelli väärtuses minimaalsed.

Nädala jooksul kaotas enim väärtust Baltika aktsia, tervelt 4,55%. Enim tõusis kahe eurosendi võrra kallinenud Tallink, kõigest 1,59%.

Ise ootaksin alanud nädalalt tegelikult enim Olympic’i võrdlemise madalalt tasemelt välja ronima asumist. Kuna Äripäev reklaamib täna, et Tallinna börsil peaks ralli tulema, siis võib arvata, et midagi roosilist selle nädala jooksul toimuma ei hakka. Pigem päev-paar taksojuhitõusu ja siis seda kompenseeriv langus. Seega oletan, et portfell võiks nädalal 40 jääda väga kergesse plussi.

Vahelduseks võiks jälle lisada ka portfelli jaotuse graafiku erinevate aktsiate vahel. Nagu näha, on vahe Tallink’i ja Olympic’i vahel, mis mõni aeg tagasi oli korraks vaid 2%,  taas natuke suuremaks muutunud. Tallinna Vee osakaal on aga päris pisikeseks kokku kuivanud.