Nädal 27 kulges Tallinna börsil minu portfelli jaoks suhteliselt tõusvas joones. Tõsi, tõusupäevad ei olnud mingid äkilised  ja nädala kokkuvõtteks olin plussis 2,22%.

Enim tõusis korraliku statistikaga lagedale tulnud Tallink’i aktsia (+7,14%). Enim odavnes aga Ekspress Grupi aktsia (-2,35%).

Nüüd on lõpuks ametlikult suvi ka Eestimaal käes, seega ma arvan, et lähinädalad võibolla kuni augusti lõpuni saavad olema väga rahulikud ning tuleb palju ühe koha peal loksumist. Ja kuigi mulle näib jätkuvalt üsna atraktiivne kiusatus osta juurde Tallinna Kaubamaja aktsiaid, siis õnneks ei ole mul hetkel palju vaba raha ja seega pigem ei tormaks.

Algavalt nädalalt ootan mõõdukat miinust, sest pole näha, et maailma börsid hirmsasti rallida tahaks. Majanduse madalseis on ilmselt kõiki juba tüütama hakanud, aga eks vaatame, mis peale suvepuhkusi saama hakkab.

Lõpetuseks kerge huumor praegu Tallinna börsil Tallink‘i aktsia turusügavuse vaatest. Keegi on ostuhinnaga vist pärast rasket nädalavahetust pisut üle pingutanud?

Turusügavus, Tallink, 12.07.2010.