Jah, nädal on olnud aktsiaturu mõistes loodetust omajagu parem. Kosumist portfellil koguni 3,86% ja sellega võib igati rahul olla. Ühtlasi tasub ära märkida, et kuigi teisipäeval langes portfell tühised 0,2%, on see siiski varem täheldatud mustri jätk. Ootan muutust.

Täiesti uskumatut paranemist näitas Tallinna Vee aktsiahind, mis kasvas eelmise reedega võrreldes lausa 11,57%. Ise olen rahul, aga muidugi ei ole kaugeltki kindel selle ettevõtte kasumite jätkusuutlikkuses. Saame näha, mis valitsus korraldab. Kõige vähem kasvas nädalal 11 Olympic Entertainment’i aktsia – kõigest 0,85%. Langejaid sel nädalal minu portfellis ei leidunud.

Nädala suuremaks sündmuseks loeksin omalt poolt lennuki kukkumist Ülemiste järve, mis on teatavasti Tallinna Vee kapsaaed. Imelikul kombel on see seni aktsiale vaid positiivselt mõjunud, kuigi levivad naljad, et Tallinna Vesi peab linlastele vee hinda tõstma, sest veele lisandub edaspidi kütuseaktsiis. Midagi muud suuremat hetkel ei meenugi.

Tuleval nädalal võiks tõus olla minimaalne. Pakun puusalt, et jääme vahemikku 0-1%. Kui tuleb huvitavaid sündmusi, siis näeme ilmselt suuremat liikumist, aga kui ei tule, siis ilmselt soiume kuskil 0% ümber.