Ole ise oma finantstuleviku peremees!
Rahakool on tasuta online pere-eelarve keskkond
mis aitab sul jõuda oma rahaliste unistuste täitumiseni!

Kasutaja Parool
[+]

Oota...

Meeskond

Rahakooli meeskond on koosneb inimestest, kellel on üks ühine sügelus - me tunneme, et meie rahaasjade eest hoolt kandmine on oluliselt lihtsam, motiveerivam ja kiirem kui seda mingilgi määral üheskoos teha. Seetõttu ei huvita meid üksi oma nurgas salaja oma finantside planeerimine vaid pigem parim võimalik koostöö üksteisega nendel teemadel. See oligi liikumapanevaks jõuks, mis sünnitas 2008 aastal projekti nimega "Rahakool".

Meie peamine missioon Rahakoolis:

Teha teiste elu paremaks - me tahame, et meie kasutajate elu muutuks paremaks ja õnnelikumaks tänu Rahakooli võimalustele. Me teame, et pere finantsplaneerimine ei alga paberilt või arvutist - see algab meie peast, meie mõtlemisest. Seetõttu on Rahakooli motiveeriv sisu meie jaoks sama tähtis kui mugav kasutus.

Me tahame, et pere-eelarve pidamine Rahakoolis oleks nauding, mitte peavalu!

Janar Eit

TJ Süsteemiarendus OÜ, juhatuse liige
Rahakooli asutaja

janar[at]rahakool.ee
+3 725 129 427

Janar tegeleb Rahakooli uute võimaluste välja töötamise kõrval ka motiveeriva sisu loomisega. Hea tööriist üksi ei ole kellelegi kasulik kui puudub motivatsioon seda kasutada. Janar mõtleb alati kasutusmugavusele ja raiskamise vähendamisele - kõike mida saab lihtsamaks teha, tuleb lihtsamaks teha.

Janar on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkooli, Tehnomaterjalide ja turunduse eriala. Ta on edukalt läbinud "Eraisikute finantsplaneerimise" täienduskoolitusprogrammi Tartu Ülikoolis.

Ta armastab lugeda finantplaneerimise, pideva parendamise, edu saavutamise ja muid enesearendamise alaseid raamatuid. Kuna eestikeelsena on sellist kirjandust veel vähe välja antud või tõlgitud, siis on suurem osa raamaturiiulist inglisekeelne. Igapäevases lugemisnimekirjas on veel mitukümmend maailma populaarsemat blogi finantsplaneerimise teemal.

Tauno Mõts

TJ Süsteemiarendus OÜ, juhatuse liige
Rahakooli arendamine

tauno[at]rahakool.ee
+3 725 146 135

Tauno arendab Rahakooli nii tuntuse kui funktsionaalsuse osas. Tegeleb reklaamivõimaluste otsimisest kuni koodi kirjutamiseni. Ta on Rahakooli aktiivne kasutaja ning täiendab siinset keskkonda raha ja investeerimisteemaliste artiklite näol. Tauno väga hea väljendusoskus ja analüüsivõime peegelduvad tema kirjatöödest igas valdkonnas millest ta kirjutab.

Tauno on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna ning on samuti edukalt läbinud Eraisikute finantplaneerimise täiendkoolitusprogrammi samas ülikoolis.

Vabal ajal meeldib talle autodega tegeleda. Ta on Eesti Volga Seltsi üks asutajatest ja eestvedajatest tänaseni. Samuti tegeleb ta ka vähe uuemate autode Eestisse toomise ja edasi müümisega. Sealt on pärit tema suurepärased teadmised erinevatest autodest.

Laas Toom

EENet
Rahakooli arendamine

laas[at]rahakool.ee

Laas konsulteerib Rahakooli tehnilist ja funktsionaalset arendust. Tema pikaajaline programmeerimise- ja arenduskogemus Eesti Hariduse ja Teaduse Andmesidevõrgus (EENet) on andnud talle suurepärase teadmiste ja kogemustepagasi. Lisaks tavapärastele programmeerimiskeeltele on tal pikaajaline kogemus ka Ruby on Rails tehnoloogia vallas ning iPhone rakenduste välja töötamisel.

Laasi tugevuseks on struktuurne lähenemine programmeerimisele ning oskus leida parimad võimalikud tehnoloogilised lahendused erinevate ülesannete ja probleemide lahendamisel.

Laas on lõpetanud Tartu Ülikooli infotehnoloogia eriala ja kaitses seal aastal 2005 tehnikateaduse magistri kraadi.

EESMÄRK JA MISSIOON
RAHAKOOLi arendaja TJ Süsteemiarendus OÜ garanteerib, et Teie poolt meile usaldatud andmed ning informatsioon ei satuks kunagi kolmandate osapoolte valdusesse ning et kõik teie andmed säiliksid puutumatult. TJ Süsteemiarendus OÜ ei kasuta süsteemi arendamisel Teie poolt salvestatud rahalisi andmeid ka enda huvides. Teie e-posti aadressit kasutatakse vajadusel teiega kontakti saamiseks või info edastamiseks kuid seda ei jagata samuti kolmandatele osapooltele.

Ühtlasi teeb TJ Süsteemiarendus OÜ kõik selleks, et arendada RAHAKOOLi vastavalt kasutajate soovidele ning tähelepanekutele. Meie missiooniks on muuta RAHAKOOL kõige lihtsamini kasutatavaks koduseks pere-eelarve programmiks mille abil iga kasutaja teaks milline on tema kodune rahaline seis ning millised on tema võimalused säästa ja investeerida tulevikuks!

Lisaks seame endale eesmärgiks kujundada RAHAKOOLi leheküljest peale pere-eelarve koostamise ka muud kasulikku eelarvestamise, säästmise ja rahanduslikult mõistlikku mõtlemist propageeriva info kogumikku mis aitaks silmaringi laiendada meie noortel ja vanadel lugejatel ja kasutajatel.

TJ Süsteemiarendus OÜ
Janar Eit